banner_isbank
banner_tsf
GSB_mavi_-1
 tk small
Antalya-Logo-orj

banner_isbank_468
2014 Türkiye Kupası
tk small 2014 Türkiye Kupası 31 Ocak (giriş) - 08 Şubat (çıkış) 2014 tarihleri arasında Antalya-Kemer-Limra Otel'de gerçekleştirilecektir.

Limra Otel'de tek, iki ve üç kişilik odalarda olmak üzere 400 yatak 'Alkolsüz herşey dahil' konaklama olanağı kapasitesi sağlanmıştır.Otel beş yıldıza sahiptir.

Yapılacak ödemelerle ilgili açıklamalar ' Uygulama Yönergesi' kısmında verilmiştir. Ödemeler yapıldıktan sonra aşağıdaki konaklama formunun doldurularak Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine mail ile yada federasyonumuzun 0 312 310 96 20 no'lu faksına bildirilmesi gerekmektedir.

Konaklama Formu

 

KATILIM VE BAŞVURU

 

Katılım: 2014 Türkiye Kupası

                         

2013 -2014 vizesi yapılmış Federasyon lisansına sahip tüm sporcuların katılımına açıktır,

2013 Türkiye Şampiyonu sporcu, FIDE unvanına sahip sporcular, 2100 üzeri ELO puanına sahip sporcular, 2014 Türkiye Kupası’na İl Birinciliklerine katılmadan doğrudan katılabileceklerdir,

İl Birinciliği yarışmalarına, uluslararası yarışma ve turnuvalarda oynamaları nedeni ile katılamadığını belgeleyen sporcular, şampiyonaya doğrudan alınabilecektir,

Başvuru: Başvurular, bireysel olarak, Federasyon web sitesinde oluşturulacak Çevrimiçi Kayıt Sayfası aracılığı ile 27 Ocak 2014 Pazartesi günü saat 17:00 ye kadar yapılmalıdır.

Havaalanı- Otel arası transfer hizmeti almak isteyen katılımcılar, Antalya Touristic Service web adresini www.antalyatouristic.com ziyaret edebilirler.


ÖNEMLİ DUYURULAR

“Değerli Sporcular;

2014 Türkiye Şampiyonası 14 sporcu ile gerçekleştirilecektir. Türkiye Şampiyonası’na doğrudan katılacak sporcular aşağıda belirtilmiştir.

- Geçen senenin şampiyonu

- En yüksek Elo’lu iki sporcu

- 2014 Türkiye Kadınlar Şampiyonu

- 2014 Türkiye Gençler Şampiyonu

2014 Türkiye Kupası sonucunda final sıralamasında yer alacak ilk 9 Türkiye Şampiyonası’nda oynama hakkını elde edecektir.  Doğrudan katılım elde edecek sporcuların mükerrer olması halinde Türkiye Kupası’nın final sıralamasında sıradaki sporcu şampiyonaya katılım hakkı elde edecektir.

Sporcularımızın dikkatine sunulur.

 


! 2013 Yılı Türkiye Satranç Şampiyonu olan sporcu ile GM, IM unvanlı sporcuların konaklama (double oda) federasyon tarafından karşılanır.

! GM unvanlı sporculara 1000 TL, IM unvanlı sporculara 500 TL ve FM unvanlı sporculara 200 TL katılım desteği sağlanır. (bu ücret turnuva bitiminde sporcunun banka hesabına yatırılacaktır.)

! İl Satranç Birincilikleri Çerçeve Yönergesi'ne uygun olarak yapılan ve en az 20 oyuncunun tamamladığı yarışmanın sonunda, birinci olan sporcu, Türkiye Şampiyonası'na Federasyon olanakları ile konaklama giderleri (triple oda) karşılanarak katılır. Bu hak yalnızca “İl Birincisi“ unvanını alan sporcuya tanınmıştır, devredilemez; ancak, İl Birincisi'nin başka bir ilde ikamet etmesi durumunda bu hak, sıradaki oyuncuya verilir.

! FM ve CM unvanlı sporcular ile 2014 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonaları sonunda ilk üç dereceyi elde eden sporculara %15 indirim uygulanır. (Küçükler Şampiyonası bitimine kayıtlar kapanmış olacağından ve Yıldızlar Şampiyonası daha ileri bir tarihte yapılacağından, bu yarışmalarda ilk üç dereceyi elde sporcuların konaklama indirip payları iade edilecektir.)

! GM ve IM unvanlı sporcular konaklama kayıtları için 50 TL., İl Birincileri ise 25 TL. katılım ücreti ödemelidirler. Sporcuların, ödeme yaptıktan sonra konaklama formlarını 27 Ocak 2014 tarihine kadar Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir.

! KKTC’den katılmak isteyen ve TC kimlik numarası bulunmayan sporcular, Türk sporcular ile aynı şartlarda işlem görecek olup, katkı ve varsa konaklama ödemelerinin tamamını 27 Ocak 2014 tarihine kadar Türkiye İş Bankası 4200-5930838 nolu banka hesabına yatırıp dekontu ve talep yazılarını Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine göndermeleri koşulu ile kayıtları, on-line kayıt sisteminde Turnuva Direktörü tarafından manuel yapılacaktır.

Katkı Payı: Şampiyonaya katılacak sporcular 50 TL katkı payı öderler. İl Birinciliklerine katılarak Türkiye Kupasında yer alacak sporcular organizasyon katkı payı olarak 25.-TL öderler. Katkı payı, çevrim içi sistem üzerinden Kredi Kartı ile anında yada Türkiye İş Bankası Ankara Şubesindeki Federasyon hesabına (4200-593 08 38) “ Türkiye Satranç Şampiyonası Organizasyon Katkı Payı” açıklaması ile yatırılır. Banka dekontu kayıt kontrol işlemleri sırasında ilgililere teslim edilir,

! Farklı konaklama seçeneğinden yararlanıp, yarışmaya katılan sporculardan, organizasyon katkı payı olarak 185 TL. alınır. Bu pay da çevrim içi sistem üzerinden Kredi Kartı ile anında yada Türkiye İş Bankası Ankara Şubesindeki Federasyon hesabına (4200-593 08 38) “ Türkiye Satranç Şampiyonası Organizasyon Katkı Payı” açıklaması ile yatırılır. Banka dekontu kayıt kontrol işlemleri sırasında ilgililere teslim edilir,

! Limra Otel ana binada sınırlı sayıda (40) oda rezerve edilmiş olup, oda rezervasyonları başvuru sırasına göre yapılacaktır.Ayrıntılı bilgi : Şampiyona Yönergesi

 
Turkish Chess Federation © 2014